strona glowna
O biurze
logowanie rejestracja
towarzyskie
platnosci
regulamin
kontakt
Pytania do Katarzyny

Witam Serdecznie


Nazywam się Violetta Procelli jestem właścicielem biura matrymonialnego "Katarzyna" z siedzibą w Bydgoszczy.
"Katarzynę" prowadzę od października 1994 roku. Jest to biuro stacjonarne, kontakty z państwem są bezpośrednie. Umawiam się na spotkania z klientami i na miejscu w biurze klient wypełnia ankietę i dokonuje wyboru. Przez te lata odwiedziło moje biuro tysiące osób. Mam na swoim koncie wiele związków zalegalizowanych i setki par będących w związkach partnerskich.

Ze wzgledu na spory odzew poszukujących z różnych miast, miasteczek, kraju jak również za granicą postanowiłam poszerzyć swoją działalność o stworzenie biura internetowego.

Zapraszam wszystkich chętnych na poszukiwanie swojej połowy za Moim pośrednictwem. Mam długoletnie doświadczenie, wykonuję swoją pracę profesjonalnie i ze świetnym skutkiem. Świadczą o tym moje statystyki.

Moje motto brzmi:

"Jeśli nie mogę pomóc na pewno nie zaszkodzę"


O Mnie

Lata pracy w "Katarzynie" dały mi doświadczenie w kontaktach międzyludzkich. Jestem osobą dyskretną i sumienną. Wrażliwą na kłopoty innych. Wiem jak to jest gdy nie ma przy sobie bratniej duszy. Z wykształcenia jestem ekonomistą i to pomoga mi być może w przełożeniu cyfr na uczucia. Prywatnie mam dwoję dorosłych dzieci: córkę i syna. Jestem w związku partnerskim co jest żywym przykładem, że nie koniecznie trzeba się wiązać urzędowo z bliską osobą. Związki partnerskie w obecnych czasach świetnie się sprawdzają.

Zapraszam do "Katarzyny"
   
   
Zajrzało do Nas już osób Co piszą o nas MEDIA